Služby kuchynského štúdia Sagitárius

Navrhneme, vyrobíme a nainštalujeme kuchyňu na mieru podľa Vašich predstáv - teda úplný servis bez starostí. Naviac dávame k našim kuchyniam 2 roky záruku!

Stretnutie s kuchynským dizajnérom

Stretnutie s dizajnérom

Naše kuchynské štúdio Vám zostaví kuchyňu na mieru. Ponúkame Vám návrh, realizáciu a montáž kuchyne, teda úplný servis bez starostí. S podkladmi o Vašom zmeraní priestoru, navštívite naše štúdio. Stretnutie si rezervujte on-line alebo dohodnite telefonicky vopred. Na tomto prvom stretnutí nám prezentujete svoje predstavy a požiadavky.

Chcem konzultáciu zdarma

3D vizualizácia kuchyne

3D vizualizácia kuchyne

Už dopredu je dobré vedieť umiestnenie vašich vstavaných, respektíve voľne stojacích spotrebičov, nakoľko od ich umiestnenia sa odvíja návrh kuchyne. Na prvom stretnutí sa dohodneme na základnom umiestnení jednotlivých skriniek a spotrebičov. S grafickým návrhom môžete byť spokojný okamžite, ale môžeme ho tvoriť aj na ďalších stretnutiach. Po prvom stretnutí, navrhujeme ešte dodatočné zmeranie Vášho priestoru naším skúseným technikom pre naše ale najmä Vaše uspokojenie.

Pozrieť si vizualizácie

Vybavenie kuchyne

Návrh kuchyne a ladenie detailov

Na základe prvého stretnutia je vypracovaný grafický návrh a cenová ponuka. Po prvotnom návrhu pristupujeme k ďalšiemu stretnutiu, na ktorom upravíme návrh na základe Vašich pripomienok. V tejto fáze si už budete voliť typ a značku vstavaných spotrebičov a ďalšie príslušenstvo ako sú drez, batérie, osvetlenie a ostatné doplnky. Odporúčame Vám do pozornosti tieto rady, ktoré Vám uľahčia celý proces návrhu kuchyne:

Schválenie a podpis objednávky kuchyne

Schválenie návrhu a objednávka kuchyne

Po schválení konečnej podoby kuchyne sa podpíše objednávka kuchynskej linky a ostatných doplnkov. Pred začatím výroby je potrebná úhrada zálohy 40% z ceny kuchyne a spotrebičov.

Financovanie novej kuchyne je možné realizovať aj na splátky cez Quatro alebo Home Credit.

quatro logo  home credit logo 640px 

Výroba kuchyne, dodanie a montáž kuchynskej linky

Výroba, dodanie a montáž kuchyne

V priebehu 6 – 10 týždňov (závisí od náročnosti kuchyne) od objednania, je kuchynská linka vyrobená a ZDARMA dopravená k zákazníkovi. Vo vopred dohodnutom termíne Vám naši zaškolení montážnici zrealizujú montáž, ktorá môže trvať podľa náročnosti kuchyne 1 – 4 dni.

Na kuchyňu od nás máte 2 ročnú záruku!

Chcem konzultáciu zdarma